Saarepeedi Kool

Üldinfo
Kaart
Järelvalve
Haldusjärelvalvet õppeasutuse õppe- ja kasvatustegevuse õiguspärasuse üle teostab Haridus- ja Teadusministeerium Aadress: Munga 18, Tartu 50088 Telefon: 735 0222 e-post: hm@hm.ee www.hm.ee

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Lasteaed Töötajad Tugispetsialistid Ringijuhid Hoolekogu

Ametikoht
 
Juhtkond (6)

Toomas Jüris

Haridustehnoloog
Kehaline kasvatus
+372 58666881
toomas.juris@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

Direktori kohusetäitja

6. kl klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 14.25-15.10
Kokkuleppel

Egle Sild

Direktor
+372 56454234
egle.sild@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 12.45-13.30
Teisipäev 13.35-14.20

Piret Junalainen

Õppejuht
+372 58070032
piret.junalainen@saarepeedikool.ee


Terje Altmets

Majandusjuht
+372 5297 354
terje.altmets@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

Kokandus ja toidukultuur

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Anne Nõgel

HEV koordinaator
Sotsiaalpedagoog
+372 56503704
anne.nogel@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

8. kl klassijuhataja

Inimeseõpetus

Karjääriõpetus

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Getter Kahro

Noorte - ja projektijuht
getter.kahro@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
Õpetajad (18)

Õpetajate tuba

Õpetajate tuba
+372 4390124


Mirjam Võsu

1. kl klassiõpetaja
Kehaline kasvatus
mirjam.vosu@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 12.45-13.30
Kokkuleppel

Liivia Kriisa

2. kl klassiõpetaja
Rütmika
liivia.kriisa@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

Õpiabi õpetaja

Loovusring

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 13.35-14.20

Karin Põldma

3. klassi klassiõpetaja
Inimeseõpetus
karin.poldma@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev 13.35-14.20

Annely Piir

Inglise keel
annely.piir@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

4. kl klassijuhatja

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 14.25-15.10
Kokkuleppel

Sigrid Randjärv

Bioloogia
Loodusõpetus
sigrid.randjarv@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

5. klassi klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 13.35-15.10
Reede 13.35-14.20

Toomas Jüris

Haridustehnoloog
Kehaline kasvatus
+372 58666881
toomas.juris@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

Direktori kohusetäitja

6. kl klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 14.25-15.10
Kokkuleppel

Ene Uuland

Lasteaia ja kooli muusikaõpetus
Mudilaskoor
ene.uuland@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

7. kl klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev 14.25-15.10

Anne Nõgel

HEV koordinaator
Sotsiaalpedagoog
+372 56503704
anne.nogel@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

8. kl klassijuhataja

Inimeseõpetus

Karjääriõpetus

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Anu Mikkor

Eesti keel ja kirjandus
Rahvatants
anu.mikkor@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

9. kl klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 14.25-15.10
Kokkuleppel

Anne Sulger

Matemaatika
anne.sulger@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval 13.35 - 14.20 4. ja 6. klass
Teisipäeval 14.25 - 15.10 8. klass
Kolmapäeval 13.35 - 14.20 5. ja 7. klass ja neljapäeval 14.25-15.10 9. kl.

Roman Aver

Füüsika
Loodusõpetus
roman.aver@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Aleksander Tamm

Ajalugu
Geograafia
Ühiskonnaõpetus
aleksander.tamm@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev 07.45-08.30
Neljapäev kokkuleppel peale 7. tundi

Merili Luik

Käsitöö ja kodundus
Kunstiõpetus
Tööõpetus
merili.luik@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 13.35-14.20
Kokkuleppel

Getter Viira

Keemia
Loodusõpetus
getter.viira@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 14.25-15.10

Maarika Kiisler

Eesti keel
Vene keel
maarika.kiisler@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

Putukate kool

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Astrid Kärt

Pikapäevarühma õpetaja
astrid.kart@saarepeedikool.ee


Anu Juhkamsoo

Abiõpetaja
anu.juhkamsoo@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
Lasteaed (8)

Saarepeedi lasteaed

Mesilased ja Sipelgad
+372 56048947
+372 56838071


Eva-Loona Mahl

Sipelgate rühma lasteaiaõpetaja
evaloona.mahl@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

lapsehoolduspuhkusel


Virve Kallak

Mesilaste rühma lasteaiaõpetaja
virve.kallak@saarepeedikool.ee


Gerda Ivaškevitš

Sipelgate rühma lasteaiaõpetaja abi
gerda.ivaskevits@saarepeedikool.ee


Margit Pent

Sipelgate rühma lasteaiaõpetaja assistent
margit.pent@saarepeedikool.ee


Elina Protsin

Mesilaste rühma lasteaiaõpetaja abi
elina.protsin@saarepeedikool.ee


Ene Uuland

Lasteaia ja kooli muusikaõpetus
Mudilaskoor
ene.uuland@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

7. kl klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev 14.25-15.10

Merit Kreek

Sipelgate rühma lasteaiaõpetaja
merit.kreek@saarepeedikool.ee

Töötajad (9)

Egle Sild

Direktor
+372 56454234
egle.sild@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 12.45-13.30
Teisipäev 13.35-14.20

Terje Altmets

Majandusjuht
+372 5297 354
terje.altmets@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

Kokandus ja toidukultuur

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Anne Nõgel

HEV koordinaator
Sotsiaalpedagoog
+372 56503704
anne.nogel@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

8. kl klassijuhataja

Inimeseõpetus

Karjääriõpetus

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Toomas Jüris

Haridustehnoloog
Kehaline kasvatus
+372 58666881
toomas.juris@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

Direktori kohusetäitja

6. kl klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 14.25-15.10
Kokkuleppel

Getter Kahro

Noorte - ja projektijuht
getter.kahro@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel


Svetlana Saar

Kokaabi
svetlana.saar@saarepeedikool.ee


Age Soo

Perenaine
age.soo@saarepeedikool.ee


Gunnar Jõgi

Remondi- ja hooldustööline
gunnar.jogi@saarepeedikool.ee

Tugispetsialistid (3)

Anne Nõgel

HEV koordinaator
Sotsiaalpedagoog
+372 56503704
anne.nogel@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

8. kl klassijuhataja

Inimeseõpetus

Karjääriõpetus

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Liivia Kriisa

2. kl klassiõpetaja
Rütmika
liivia.kriisa@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

Õpiabi õpetaja

Loovusring

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 13.35-14.20

Anu Juhkamsoo

Abiõpetaja
anu.juhkamsoo@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
Ringijuhid (4)

Getter Kahro

Noorte - ja projektijuht
getter.kahro@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Liivia Kriisa

2. kl klassiõpetaja
Rütmika
liivia.kriisa@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

Õpiabi õpetaja

Loovusring

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 13.35-14.20

Anu Mikkor

Eesti keel ja kirjandus
Rahvatants
anu.mikkor@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

9. kl klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 14.25-15.10
Kokkuleppel

Terje Altmets

Majandusjuht
+372 5297 354
terje.altmets@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

Kokandus ja toidukultuur

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
nt. Mari Maasikas
E-post *
nt. nimi@kool.ee
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Saarepeedi Kool

Üldinfo
Kaart
Järelvalve
Haldusjärelvalvet õppeasutuse õppe- ja kasvatustegevuse õiguspärasuse üle teostab Haridus- ja Teadusministeerium Aadress: Munga 18, Tartu 50088 Telefon: 735 0222 e-post: hm@hm.ee www.hm.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
nt. Mari Maasikas
E-post *
nt. nimi@kool.ee
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.