Saarepeedi Kool

Üldinfo
Kaart
Järelvalve
Haldusjärelvalvet õppeasutuse õppe- ja kasvatustegevuse õiguspärasuse üle teostab Haridus- ja Teadusministeerium Aadress: Munga 18, Tartu 50088 Telefon: 735 0222 e-post: hm@hm.ee www.hm.ee

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Lasteaed Töötajad Tugispetsialistid Ringijuhid Hoolekogu

Ametikoht
 
Juhtkond (6)

Egle Sild

Direktor
5848 1833
egle.sild@saarepeedikool.ee


Kerli Kivisild

Õppejuht
kerli.kivisild@saarepeedikool.ee


Eva-Loona Mahl

1. kl klassiõpetaja
Lasteaia õppejuht
evaloona.mahl@saarepeedikool.ee


Anne Nõgel

HEV koordinaator
Sotsiaalpedagoog
56503704
anne.nogel@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

9. kl klassijuhataja

Karjääriõpetus

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Toomas Jüris

Haridustehnoloog
Kehaline kasvatus
toomas.juris@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

7. kl klassijuhataja

 

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 15.15-16.00
Kokkuleppel

Getter Hiiesalu

Inimeseõpetus
Lasteaia liikumisõpetaja
Noorte - ja projektijuht
getter.hiiesalu@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

Ettevõtlusõpe

Meediaring

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
Õpetajad (20)

Õpetajate tuba

Õpetajate tuba
+372 4390124


Eva-Loona Mahl

1. kl klassiõpetaja
Lasteaia õppejuht
evaloona.mahl@saarepeedikool.ee


Mirjam Võsu

2. kl klassiõpetaja
Kehaline kasvatus
mirjam.vosu@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval ja neljapäeval kokkuleppel

Liivia Kriisa

3. klassi klassiõpetaja
Rütmika
liivia.kriisa@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

Õpiabi õpetaja

Loovusring

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 13.35-14.20

Maarika Kiisler

Eesti keel
Käsitöö ja kodundus
Vene keel
maarika.kiisler@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

4. kl klassijuhataja

Robootika

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Annely Piir

Inglise keel
annely.piir@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

5. kl klassijuhatja

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 4.kl 11.35 - 12.20 ja 14.25 - 15.10 kokkuleppel
Teisipäev 14.25 - 15.10 kokkuleppel
Kolmapäev 14.25 - 15.10 kokkuleppel

Sigrid Randjärv

Bioloogia
Loodusõpetus
sigrid.randjarv@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

6. klassi klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 7.kl 13.35-14.20 ja 9.kl 14.25-15.10
Teisipäev 4.kl 13.35-14.20 ja 5., 6., 9.kl 14.25-15.10

Toomas Jüris

Haridustehnoloog
Kehaline kasvatus
toomas.juris@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

7. kl klassijuhataja

 

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 15.15-16.00
Kokkuleppel

Ene Uuland

Lasteaia ja kooli muusikaõpetus
Mudilaskoor
ene.uuland@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

8. kl klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Reede14.25-15.10

Anne Nõgel

HEV koordinaator
Sotsiaalpedagoog
56503704
anne.nogel@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

9. kl klassijuhataja

Karjääriõpetus

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Anu Mikkor

Eesti keel ja kirjandus
Rahvatants
anu.mikkor@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval 14.00-15.30
Teisipäeval ja kolmapäeval kokkuleppel

Anne Sulger

Matemaatika
anne.sulger@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmapäeval 5. ja 7.kl 14:25 - 15:10
Teisipäev 6.kl ja neljapäeval 8.kl 14:25 - 15:10
Kolmapäeval 4.kl 12.45 - 13.30 ja 9.kl 14.25 - 15.10

Aleksander Tamm

Ajalugu
Geograafia
Ühiskonnaõpetus
aleksander.tamm@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev 07.45-08.30 ja 15.10 - 15.55

Roman Aver

Füüsika
Loodusõpetus
roman.aver@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval alates 12.20

Karin Põldma

Inimeseõpetus
Kunstiõpetus
karin.poldma@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval 14.25 - 15.10
Kokkuleppel

Getter Viira

Keemia
Loodusõpetus
getter.viira@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Astrid Kärt

Pikapäevarühma õpetaja
astrid.kart@saarepeedikool.ee


Anu Juhkamsoo

Abiõpetaja
anu.juhkamsoo@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kaisa Raja

Kehaline kasvatus
Spordiring

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Margus Mikkor

Tehnoloogiaõpetus
margus.mikkor@saarepeedikool.ee

Lasteaed (11)

Saarepeedi lasteaed

Pilvekesed ja Kasekesed
+372 56048947
+372 56838071


Eva-Loona Mahl

1. kl klassiõpetaja
Lasteaia õppejuht
evaloona.mahl@saarepeedikool.ee


Margit Pent

Pilvekeste rühma lasteaiaõpetaja
margit.pent@saarepeedikool.ee


Kristin Putnik

Pilvekeste rühma lasteaiaõpetaja assistent
kristin.putnik@saarepeedikool.ee


Maie Kangro

Pilvekeste rühma lasteaiaõpetaja abi
jmaie.kangro@saarepeedikool.ee


Merit Kreek

Kasekeste rühma lasteaiaõpetaja
merit.kreek@saarepeedikool.ee


Kairi Kohv

Kasekeste rühma lasteaiaõpetaja assistent
kairi.kohv@saarepeedikool.ee


Karin Orgusaar

Kasekeste rühma lasteaiaõpetaja abi
karin.orgusaar@saarepeedikool.ee


Ene Uuland

Lasteaia ja kooli muusikaõpetus
Mudilaskoor
ene.uuland@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

8. kl klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Reede14.25-15.10

Getter Hiiesalu

Inimeseõpetus
Lasteaia liikumisõpetaja
Noorte - ja projektijuht
getter.hiiesalu@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

Ettevõtlusõpe

Meediaring

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Liivia Kriisa

3. klassi klassiõpetaja
Rütmika
liivia.kriisa@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

Õpiabi õpetaja

Loovusring

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 13.35-14.20
Töötajad (9)

Egle Sild

Direktor
5848 1833
egle.sild@saarepeedikool.ee


Terje Altmets

Majandusjuht
+372 5297 354
terje.altmets@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Anne Nõgel

HEV koordinaator
Sotsiaalpedagoog
56503704
anne.nogel@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

9. kl klassijuhataja

Karjääriõpetus

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Toomas Jüris

Haridustehnoloog
Kehaline kasvatus
toomas.juris@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

7. kl klassijuhataja

 

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 15.15-16.00
Kokkuleppel

Getter Hiiesalu

Inimeseõpetus
Lasteaia liikumisõpetaja
Noorte - ja projektijuht
getter.hiiesalu@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

Ettevõtlusõpe

Meediaring

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kerli Kivisild

Õppejuht
kerli.kivisild@saarepeedikool.ee


Svetlana Saar

Kokaabi
svetlana.saar@saarepeedikool.ee


Age Soo

Perenaine
age.soo@saarepeedikool.ee


Gunnar Jõgi

Remondi- ja hooldustööline
gunnar.jogi@saarepeedikool.ee

Tugispetsialistid (3)

Anne Nõgel

HEV koordinaator
Sotsiaalpedagoog
56503704
anne.nogel@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

9. kl klassijuhataja

Karjääriõpetus

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Liivia Kriisa

3. klassi klassiõpetaja
Rütmika
liivia.kriisa@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

Õpiabi õpetaja

Loovusring

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 13.35-14.20

Anu Juhkamsoo

Abiõpetaja
anu.juhkamsoo@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
Ringijuhid (6)

Getter Hiiesalu

Inimeseõpetus
Lasteaia liikumisõpetaja
Noorte - ja projektijuht
getter.hiiesalu@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

Ettevõtlusõpe

Meediaring

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Liivia Kriisa

3. klassi klassiõpetaja
Rütmika
liivia.kriisa@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

Õpiabi õpetaja

Loovusring

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 13.35-14.20

Anu Mikkor

Eesti keel ja kirjandus
Rahvatants
anu.mikkor@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval 14.00-15.30
Teisipäeval ja kolmapäeval kokkuleppel

Maarika Kiisler

Eesti keel
Käsitöö ja kodundus
Vene keel
maarika.kiisler@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

4. kl klassijuhataja

Robootika

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kaisa Raja

Kehaline kasvatus
Spordiring

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Janek Vadi

Näitering

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
nt. Mari Maasikas
E-post *
nt. nimi@kool.ee
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Saarepeedi Kool

Üldinfo
Kaart
Järelvalve
Haldusjärelvalvet õppeasutuse õppe- ja kasvatustegevuse õiguspärasuse üle teostab Haridus- ja Teadusministeerium Aadress: Munga 18, Tartu 50088 Telefon: 735 0222 e-post: hm@hm.ee www.hm.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
nt. Mari Maasikas
E-post *
nt. nimi@kool.ee
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.