Õppetöö

Ujumine

Saarepeedi Kooli ujumistunnid toimuvad kolmapäeviti Viljandi Jakobsoni kooli ujulas. Buss väljub 11.10 Saarepeedi kooli juurest ja saabub tagasi 12.30.
Ujumistundideks on vajalik:
ujumisriided (tüdrukutel trikoo, poistel ujumispüksid), käterätikpesemisvahendid (seep ja nuustik) ja vajadusel ujumisprillid. Tüdrukute pikad juuksed võiks olla sel päeval patsi punutud.
Pesemisvahendid võiks laps pakkida koti peale, sest neid kontrollivad ujula töötajad valvelaua juures ja siis ei pea neid koti põhjast otsima.

Viljandi Jakobsoni Kooli ujula kodukord kooli kehalise kasvatuse ajal:

1. Õpilased sisenevad ujulasse 5 minutit enne tunni algust.
  2. Enne riietusruumi sisenemist kontrollitakse pesemisvahendeid (rätikseep ja nuustik KOHUSTUSLIK).
  3. Administraator tutvustab õpilastele ujula kodukorda.
  4. Pesemine enne basseini minekut on kohustuslik ja toimub ujumisriieteta.
  5. Ujuda lubatakse ujumistrikoos ja ujumispükstes. Ujula hügieeni tagamiseks ei lubata ujuda sortsidesKinnita pikad juuksed või kasuta ujumismütsi.
  6. Tundi alustab õpetaja/ ujumisinstruktor tunnikellaga. Enne seda keegi vette ei lähe.
  7. Suhtu hoolivalt ujula inventari. Tahtliku lõhkumise korral kompenseerib õpilane kahju vastavalt inventari väärtusele.
  8. Ujumine on individuaalne tegevus - ära ripu teise ujuja kaelas, ära tiri ega tõuka kaasõpilast.
  9. Rajapiiretel istumine on KEELATUD.
  10. Uju raja parempoolses servas ja basseini külgedelt vette hüppamine on KEELATUD.
  11. Kui tund lõppeb lahkuvad õpilased basseinist, lähevad pesema. Pärast veeprotseduure tuleb ennast korralikult kuivatada enne riietusruumi sisenemist.
  12. Riietusruumis ei segata, kiusata kaasõpilast ega karjuta.

KÕIKIDELE ASJADELE NIMED VÕI TÄHISTUSED KÜLGE, KA VÄLISJALANÕUDELE!

Käterätikul võiks ka olla nimi, et vältida arusaamatusi (sarnased rätikud võivad segamini minna).
Maha unustatud asjad saab alati kätte ujulast. Ujula tel. 43 51843

Ujumistundideks on vajalik:

Viljandi Jakobsoni Kooli ujula kodukord kooli kehalise kasvatuse ajal:

1. Õpilased sisenevad ujulasse 5 minutit enne tunni algust.
  3. Administraator tutvustab õpilastele ujula kodukorda.
  4. Pesemine enne basseini minekut on kohustuslik ja toimub ujumisriieteta.
  9. Rajapiiretel istumine on KEELATUD.
  12. Riietusruumis ei segata, kiusata kaasõpilast ega karjuta.

KÕIKIDELE ASJADELE NIMED VÕI TÄHISTUSED KÜLGE, KA VÄLISJALANÕUDELE!

Maha unustatud asjad saab alati kätte ujulast. Ujula tel. 43 51843

Toomas Jüris