21.02 Eesti Vabariik 105, Viljandi vald 10 15. veebruar Toomas Jüris

Hea Saarepeedi Kooli lapsevanem!

Oled oodatud 21. veebruaril kell 17.00 Saarepeedi Kooli ja rahvamaja vabariigi aastapäevale pühendatud kontserdile.

Kontserdil esinevad Saarepeedi lasteaia ja kooli õpilased, lisaks rahvamaja tantsu - ja pilligrupid ning Viljandi muusikakooli õpilased.

Õpilased ja lasteaia lapsed kogunevad 16.20 Saarepeedi Kooli ette. Kell 16.30 algab rongkäik rahvamajja. Vanematel palume koguneda kohe rahvamajja.