Algõpetuse tegemised 02. november Toomas Jüris

Meie selle õppeaasta üheks eesmärgiks oli teha tihedamalt koostööd kolme klassi vahel ning tugevdada õpilaste omavahelisi suhteid. Kahe kuu jooksul on toimunud kaks üritust - leivapäev ja kostüümitrall.

Kostüümitralli planeerides oli meie eesmärk korraldada meeleolukas ja mänguderohke üritus. Lisaks lõbusale meeleolule, seadsime eesmärgiks veel:

*arendada laste esinemisoskust (õpilastel oli vaja ette valmistada ka väike etteaste, kes ta on, kus kohast pärit jne);

*arendada laste fantaasiat (kostüümi valimine, meisterdamine, etteasteks valmistumine);

*arendada laste kuulamisoskust.

Üritus läks igati korda. Saavutasime oma eesmärgid ja lapsed said alustada oma koolipäeva natuke teistmoodi ja erilise meeleoluga!

Tervitades

Mirjam, Liivia, Karin