Hermann Jaakson 130 - matemaatikanädal 22. jaanuar Toomas Jüris

Hermann Jaakson sündis 25.01.1891 aastal Viljandis vallas, Kokaviidika külas. Alghariduse sai ta Saarepeedi vallakoolist. Matemaatika professor Hermann Jaaksoni sünnipäeva auks toimub Saarepeedi Koolis 25.- 29. jaanuaril MATEMAATIKANÄDAL.

Esmaspäev - Matemaatika tundides H.Jaaksoni eluloo tutvustus, 5.-9. klasside aritmeetikavõistlus, 1.-4. klassid lahendavad tekstülesandeid.

Teisipäev - Ülekooliline H.Jaaksoni teemaline KAHOOT.

Kolmapäev - Matemaatikaolümpiaad vabatahtlikele.

Neljapäev ja reede - Sudokude lahendamine.

Teisipäev - Ülekooliline H.Jaaksoni teemaline KAHOOT.

Kolmapäev - Matemaatikaolümpiaad vabatahtlikele.

Neljapäev ja reede - Sudokude lahendamine.