Mihklilaat 29.09 20. september Toomas Jüris

Mihklilaat lasteaia hoovis 29.09 kell 17.00-19.00

Lasteaia hoovi mihklilaadale on oodatud kogu Saarepeedi kooli pere (lasteaed+kool) müüma ja ostma. Saadud tulu jääb müüjale endale. Eriti oodatud on sügisesed soolased ja magusad ampsud, joogid ning hoidised. Ehk on aias mõni püsik üle jäänud ja soov sellele hooliv uus kodu leida? Ka taimed on oodatud. Anna palun teada, mida plaanid müüa ja millist abi vajad:

Sündmust aitab korraldada 4. klass koos õp Annelyga. Kui on küsimusi, siis kirjutage annely.piir@saarepeedikool.ee

Palun ärge unusta vajalikke tarvikuid: loodussõbralikud ühekordsed nõud ja salvrätid. Kui klient soovib toitu kaasa osta, siis kuhu see pakkida jne.

Vihma korral toimetame kooli saalis. NB! Ost ja müük toimuvad sularahas, palun varuge münte ja väiksemaid rahatähti.

Oleks tore, kui kellelgi on vahvaid hoidiseid, mida maitsmistestiks proovida anda.

Soovime korraldada ka vana hea õngitsemismängu (lina tagant pannakse kalamehele mingi üllatus konksu otsa). Palun saatke lastega kooli õp Annely kätte konksu otsa sobivaid esemeid. Ei pea midagi uut ostma. Meie kodudes on asju, mida me ise enam ei vaja, aga mis võiksid kellelegi teisele rõõmu tuua (helkur, pusle, moos, keraamiline kruus, raamat, joogipudel, sall jne).