Reisilt naasmine! 28. aprill Toomas Jüris

Koroonaviiruse leviku tõttu soovitab välisministeerium vältimatu vajaduseta mitte reisida. Tulles riigist, mida ei ole välisministeeriumi veebilehel madalama riskiga riikide hulgas nimetatud, peab õppija jääma 10 päevaks eneseisolatsiooni või tegema mitte väiksema kui kuue päevase vahega kaks PCR-koroonatesti. Esimese testi võib teha välisriigis kuni 72 tundi enne Eestisse saabumist või kohe pärast riiki jõudmist. Kooli või lasteaeda võib naasta pärast teist negatiivset testitulemust. Riike, kust naastes ei pea jääma isolatsiooni, on praegu vaid üksikuid.