Saarepeedi uisuplats on valmis! 21. jaanuar

Saarepeedi uisuplats on valmis! Meil on väga hea meel, et kõigil on võimalus ohutult uisutada. Saarepeedi Kooli õpilaste unistus on täitunud ja nüüd saab kehalise kasvatuse tundides ja õuevahetundides kohe kooli kõrvale uisutama tulla. Saarepeedi Kooli õpilaste unistus on täitunud ja nüüd saab kehalise kasvatuse tundides ja õuevahetundides kohe kooli kõrvale uisutama tulla. Suur tänu abistajatele, kes uisuplatsi valmimisele kaasa aitasid: Toomas Jüris, Viljandi Päästekomando, Tauno Toomsalu, Teivi Toomsalu, Rene Õnne, Eike Uha, Marleen Uha, Hugo Soo.