Tule spordiringi juhendajaks 09. september Toomas Jüris

Saarepeedi Kool on maakool, mis asub looduskaunis kohas. Koolis on innovaatiline õpikeskkond, toetavad kolleegid.
TÖÖLE ASUMISE AEG ESIMESEL VÕIMALUSEL

Sa pead oluliseks füüsilist ja vaimset tervist, töötad südamega, oled valmis koostööks õpilaste, lapsevanemate ja õpetajatega, kasutad erinevaid spordivahendeid.

Koormus 0,3 (2X nädalas), 42 puhkusepäeva, meeskonnapäevad, iga kuu särasilmsed õpilased, koolitusvõimalused.

Kandideerimiseks esita avaldus, CV 30.09.2022 aadressile: saarepeedikool@saarepeedikool.ee